Večne špinavá komunikácia + nefunkčné pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal 16. februára 2017

Kvôli prebiehajúcej výstavbe je večne špinavá kumunikácia na Tupého ulici zo Sliačskej ulice smerom na Frankovskú.

20. február 2017

M

developera treba nahanat
04. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
MČ BANM písomne vyzvalo staviteľa, aby boli pri realizácii stavby dodržané také opatrenia, ktoré zamedzia znečistenej cesty. Otázku osvetlenia riešime. Čakáme na vyjadrenia.

Jana Plevová
04. jún 2021

Martin Uváček

Už je to celkom čisté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania