Osvetlenie zastávky Patrónka (smer centrum)

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Neskutocne amaterske, skarede a nebezpecne osvetlenie zastavky Patronka v Karlovej Vsi. Ulicne lampy priviazane spagatom (!) o betonove stlpy. Elektricke kable len tak ledabolo natiahnute od stanku. Povodne osvetlenie roky neudrziavane a znicene. ked niekto povoli to lano tak to proste spadne na ludi.

07. august 2017

Peter Poštolka

svietidla boli vymenene 24/7 vid clanok
http://bratislava.sk/hlavne%2Dmesto%2Dvymiena%2Dosvetlenie%2Dv%2Dpodchodoch/d-11054322/p1=11049948

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.