Preplnené zberné nádoby

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 01. marca 2010

Firma OLO ani po upozornení nevyváža preplnené nádoby na separovaný odpad.

03. marec 2010

lbs

... toto je jeden z ukážkových príkladov riešenia verejných priestorov pre odpadkové koše nielen v BA ale na celom Slovensku. A čia je to "chyba" ? 1. mestskej časti, že nevyhradí viac prostriedkov na skultúrnenie verejných priestranstiev a nedbá viac na odstránení podobných problémov. Veď verejné priestranstvá sú jedným z obrazov fungovania spoločnosti. 2. činiteľom je samotný občan, ktorý po a) si nestráži vlastné okolie a po b) nevyžaduje nápravy z dôvodov dlhodobého navykania si na takéto nekultúrne okolie v ktorom žije.
03. marec 2010

Hudecová

Dobrý deň.

Na Váš e-mail ohľadom neochoty vysypať kontajnery na separovaný zber – sklo sme požiadali o stanovisko OLO, a.s., ktoré zaslalo nasledovnú odpoveď :
po upozornení pani Šturcovou na preplnené kontajnery na sklo na Jégeho ulici sme ju informovali, že kontajnery nie sú OLO,a.s., ale patria Zberným surovinám (viď foto).

Po obhliadke stanovišťa kontajnerov dňa 2.3.2010 bolo zistené, že kontajnery Zberných surovín sú už vyprázdnené.S pozdravom Hudecova
03. marec 2010

Anonymný užívateľ

Dobrý deň. Na Váš e-mail ohľadom neochoty vysypať kontajnery na separovaný zber – sklo sme požiadali o stanovisko OLO, a.s., ktoré zaslalo nasledovnú odpoveď : po upozornení pani Šturcovou na preplnené kontajnery na sklo na Jégeho ulici sme ju informovali, že kontajnery nie sú OLO,a.s., ale patria Zberným surovinám (viď foto). Po obhliadke stanovišťa kontajnerov dňa 2.3.2010 bolo zistené, že kontajnery Zberných surovín sú už vyprázdnené.

S pozdravom Hudecova, Oddelenie zivotneho prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania