Zriadenie odpadkového koša na psie exkrementy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Richard 20. februára 2017

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcel informovať o možnosti zriadenie odpadkového koša na psie výkaly na pomerne novozriadenej Špaldovej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice.

Za odpoveď vopred ďakujem.

22. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Špaldová ulica je v súkromnom vlastníctve a preto nie je možné kôš osadiť. Nákup a réžia košov je hradená z verejných prostriedkov, ktoré sa nesmú viazať na súkromné pozemky.

S pozdravom ref. ŽP,OaCH




Miriam Boškovičová, ref. ŽP,OaCH, MiÚ Bratislava - Podunajské Biskupice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania