Pitná voda

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Neriešený
meno
Julius Janoska 21. februára 2017

Dobry den. Chcel by som sa informovat v akom stadiu je riesenie napojenia domov na ulici Za humnami na mestsku vodu. Problem sa taha uz roky, domy pribudaju a vieme aku kvalitu ma voda zo studni ...

Dakujem.

22. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
27. marec 2017

Julius Janoska

Trpezlivosť?

Ľudia tu bývajú už desiatky rokov a ich počet stále rastie. Voda zo studní nespĺňa žiadne kritéria a nosiť kartóny balenej vody zo supermarketu sa dá považovať prinajlepšom za núdzové riešenie (v mojom prípade už 6 rokov).
Mame malé deti ktoré kúpeme v studňovej vode, ktorým človek ťažko vysvetlí aby tú vodu pri kúpaní aj nepili. Hrozia infekčné ochorenia v prípade mikrobiologickej kontaminácie, môže byť zvýšená koncentrácia chemických látok,...

Radi by sme videli po rokoch prázdnych sľubov aj nejaké riešenie.

Pridávam link na rovnaký podnet z januára 2016:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/24472/pitna-voda

tiež v riešení :(

S pozdravom

Jánoška
27. marec 2017

Marek Kittner

Dobry den, mam presne rovnaky problem. Mojej bezmala dvoj rocnej dcerke nedokazem vysvetlit, aby nepila vodu z vane pocas kupania. Od roku po narodeni, cize od momentu po nastahovani sa pravidelne navstevujeme kozne oddelenie na Kramaroch. Problem zabezpecenia pitnej vody na ulici Za humnami sa neuveritelne natahuje. Iniciativne sme sa venovali tejto problematike aj v BVS. Zial bez pomoci obce sa nam ako jednotlivcom nepodari uspiet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania