Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Parkovanie Uhliská ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Martin Bak, 21. februára 2017

Dobrý deň
Zišlo by sa obnoviť značenie parkovacích miest na Uhliskej ul., ktoré je už úplne zotreté, pri tej príležitosti by som navrhoval dorobiť obruvník na tejto strane cesty a parkovacie miesta vyznačiť podľa možnosti až pokiaľ je cesta na tejto strane rozšírená (na úrovni auta na fotografii).
Keďže v týchto miestach je zlý resp. žiaden odtok vody, po daždi sú tu veľké mláky a zbiera sa tu všetko možné, naposledy som tu dostal defekt), zišlo by sa po zime krajnicu na celom úseku poriadne vyčistiť.
S pozdravom

22. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.