Chýbajúci stĺpik Zochova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na zastavke Zochova smer mesto chyba stlpik na mieste kde zjavne ma byt a bol. Ziadam o okamzite nahradenie stpika. Ziadam o potrestanie pachatela ktory odstranil tento stlpik (opakovane?).

07. marec 2017

Ignác gwsssc

Tento podnet caka nejak prilis dlho. Co sa deje?
11. apríl 2017

Ignác gwsssc

Mile OPS, preco je tento podnet stale Čakajúci?
13. apríl 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ohľadom tohto podnetu sme Vás už 2krát kontaktovali - 22. februára (keď bol podnet nahlásený) a 7. marca. Prosím, skontrolujte si Vašu e-mailovú schránku.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
18. apríl 2017

Ignác gwsssc

Dobry den, nerozumiem v com je problem. V strede chodnika je diera kde bol stlpik. Stlpik tam chyba. Na konkretnom mieste. Ziadam o znovuosadenie stlpika. Dieru jasne vidno na fotografii. Dakujem.
13. marec 2018

Martin U

Stĺpik bol doplnený. Neviem presne kedy, ale už je na mieste. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania