Parkovanie dodávok na Rajeckej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

neustale parkovanie dodaviek na rajeckej ulici, na chodniku, nedodrziavanie vzdialenosti na chodniku, predna cast zasahuje do cesty, parkovanie na vyhradenych miestach, kde dodavky nemaju co hladat..kedy zacne miestny urad a mestska policia konat?

23. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Riešenie podnetu je v kompetencií Mestskej Polície nie mestskej časti. V prípade opakovanej situácie volajte prosím políciu na č. 159. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania