Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nesvieti pouličná lampa na Donskej Ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený

Zaslal: Luboš, 23. februára 2017

Na Donskej ulici č.48 už dlhšiu dobu nesvieti jedna pouličná lampa ostatné svietia prosíme o vyriešenie problému večer sa človek bojí chodiť z práce Ďakujeme.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.