Špina a bordel na Antolskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Adam Majerský 02. marca 2010

Na Antolskej ulici je po roztopeni snehu hrozny neporiadok aj na ceste aj v lese.

07. október 2010

Odpoveď samosprávy

Dňa 6.10.2010 bola vykonaná kontrola čistoty na Antolskej ulici, závady neboli zistené, sťažnosť bola neopodstatnená.

Priľahlý les nepatrí do správy Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy - odd. cestného hospodárstva.

S pozdravom

Jarmila Rigoova

Vybavuje: Polerecký, tel. č. 59 356 761

03. január 2014

stklk

táto arogancia nemá obdobu p. Rigoova, či p. Polerecký..... všetci, čo pozeráte na obrázok, zle vidíte. Verte radšej p. Rigoovej, či Polereckému...
Kto zodpovedá za čistotu mesta? Tak sa konečne spojte, alebo si hľadajte iné zamestnanie. Toto rozhodne nie je prístup aký občan potrebuje.
11. jún 2019

Jana P

vyzbierala Zelena hliadka tento rok (a mozno aj predtym, kedze sa do toho nik nemal). Podnet mozno uzavriet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania