Zvalená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jana 28. februára 2017

Na Haburskej oproti materskému centru Hojdana pri vjazde na parkovisku je na trávniku zvalená dopravná značka označujúca slepú ulicu.

06. júl 2017

Jana

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania