Hromady odpadkov pri Trnavskej ceste 8/A

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. februára 2017

V smere od pumpy OMV k zimnému štadiónu je na trávniku a pod kríkmi neskutočné množstvo odpadkov. Sú to hlavne plechovky a fľaše od nápojov, ktoré si ľudia kupujú na pumpe a po skonzumovaní ich hádžu v okolí na zem.

05. marec 2017

Anonymný užívateľ

A takto to vyzeralo dnes. Odpad, fľaše, plechovky, ... od pumpy OMV až po Jégého.
09. marec 2017

Anonymný užívateľ

Aj dnes stav pretrváva. A až po Jégého č. 2.
16. marec 2017

Anonymný užívateľ

Dotknuté pozemky sú vo vlastníctve magistrátu a MÚ Ružinov.
04. január 2018

Anonymný užívateľ

A takto to vyzerá v okolí zastávky na Jégého ulici.
06. január 2018

Anonymný užívateľ

Permanentne znečistené okolie pri Jégého 2

V kríkoch pred Jégého 2 sú sústavne odpadky. Rovnako to vyzerá aj pri vjazde do Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby.
28. júl 2019

Anonymný užívateľ

Tie kry pred Jégého 2 ostrihali a odpadky vyčistili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania