Parkovanie po chodníkoch a tráve - Kadnarova

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
roman3.140@gmail.com Roman 27. februára 2017

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/35368/parkovanie-po-chodnikoch-a-trave

podnet z decembra 2016. Policia odvtedy nic ani po nahlaseni nevyriesila, auta neustale nicia uz byvaly travnik a nenechavaju dostatok miesta na chodniku. Pritom by tam denne mohli vyberat vyberat pokuty, kym by sa niektori ludia uvedomili a odnaucili nicit svoje okolie.

27. február 2017

Martin

Takúto nečinnosť kompetentných rieši väčšinou Zelená hliadka - pozri na Facebooku. Osadia tam napr. kvetináče a podobne.
27. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme políciu o pravidelnú kontrolu dodržiavania dopravných predpisov, zameranú na kontrolu parkovania na Kadnárovej ulici.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
02. marec 2017

Michal K.

volajte mestsku policiu. na podnet musia reagovat, sami od seba neurobia nic.
15. marec 2017

Janek

Parkovanie na travniku a chodniku

Druhykrat upozornujem na ten isty problem - zniceny travnik, parkujuci robotnici z nedalekej stavby. Vystavba Zlateho kridla nielen, ze nevylepsila okolitu infrastrukturu, ale dokonca vedie k devastacii okolia.
Od posledneho nahlasenia pocet aut este stupol.
16. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme žiadali políciu o činnosť v riešení tohto problému. Oni sú kompetentní zjednať nápravu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prikladám odpoveď polície:

Dobrý deň,
vo veci Vašej žiadosti boli hliadky OS MsP Nové Mesto zaúlohované. Zvýšený výkon hliadkovej činnosti v uvedenej lokalite je zabezpečený v rámci personálnych možností OS MsP Nové Mesto a plnenia úloh v zmysle Zákona o obecnej polícii v rámci Okresu Bratislava 3. Problém statickej dopravy a nedisciplinovanosti vodičov nie je problémom len na Kadnárovej ul., ale celého Okresu Bratislava 3, kde je OS MsP Nové Mesto vecne a miestne príslušná konať. Z toho dôvodu je táto problematika riešená príslušníkmi OS MsP NM operatívne vzhľadom na personálny stav tejto stanice. Respektíve bezodkladne sú preverené podnety od občanov, ktoré sú oznámené telefonicky cestou telefonickej linky číslo "159". alebo 02/44634804. V predmetnej veci dňa 15.3.2017 bolo hliadkou OS MsP Nové Mesto zistených a riešených 6 priestupkov.
S pozdravom.
VOS MsP Nové Mesto
Mgr. Jan Kocsis


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
18. september 2017

LS

Parkovanie po chodníkoch a tráve - Kadnárova

Dobry den,
problem z podnetu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/35368/parkovanie-po-chodnikoch-a-trave
stale pretrvava a teraz, ked je mokro, tak navyse auta nosia blato na chodnik. Chcel by som sa preto opytat mestskej casti, ci nema k dispozicii volne betonove kvetinace, ktore by osadili na dane miesto (ci uz chodnik alebo travu teda teraz blato podla potreby..). Kvetinace by tak nahradili pracu policie, ktora kazdy den/noc viac krat chodi bezvysledne okolo...
dakujem
15. február 2019

Martin U

Odkedy začiatkom roka 2018 dokončili Zlaté krídlo, tak sa tam už neparkuje. Parkovali tam väčšinou autá robošov z tej stavby.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania