Nesvietiaca lampa na Ul. J. Stanislava 28

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Karlovešťan 27. februára 2017

Od novembra nie je nikto schopný opraviť nesvietiacu lampu číslo K076/010 pri Ulici Jána Stanislava. Lampa osvetluje roh schodiska, teraz je tam tma a človek sa môže ísť prizabiť. Keďže Siemens na telefonáty kašle, pridávam podnet aj na OPS, snaď sa to takto vyrieši.

27. február 2017

Michal Molčányi

Ďakujem za nahlásenie tohto podnetu. Tiež som ho už chcel nahlásiť cez Odkaz, pretože predmetnú lampu som cez elektronický formulár spoločnosti Siemens (http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php?lang=sk ) nahlasoval najprv v novembri a potom aj v januári, no napriek tomu k náprave nedošlo.
01. marec 2017

Karlovešťan

Slovensko je skutočne krajina zázrakov. Dlhé mesiace ignorovania a zrazu, deň po pridaní na OPS, dokúžu lampu opraviť, keďže túto noc už svietila. Neskutočné.
(Podnet je teda vyriešený)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania