Bordel na nábreží Eurovea

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ctibor Košťál 19. apríla 2013

Na tráve na nábreží pri Eurovei je neskutočný bordel. Papiere, špaky, fľašky, obaly..... Neviem prečo to nevadí majiteľom reštaurácií, že ich zákazníci sedia vonku s výhľadom na odpadky, ale bolo by vhodné neporiadok odstrániť. Má na tieto priestory dosah aj samospráva? Ak áno, žiadam o vyčistenie.

21. apríl 2013

Braňo

EUROVEA je jeden veľký bordel ... majiteľom predžených pajzlov je jedno, čo je na tráve, stačí, keď tam ovce chodia a platia .... nedávno dokonca vypúšťali aj splašky priamo do Dunaja

http://branik.blog.sme.sk/c/283057/Stredovek-v-nakupnom-centre.html
http://bratislava.sme.sk/c/6183763/eurovea-vypustala-mesiace-splasky-do-dunaja.html

... tak čo od nich ešte čakáte ???

samospráva stým nemá nič, je to súkromný majetok ... môže maximálne vydať pokutu za neudržiavanie čistoty
23. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o tento priestor sa stará obchodné centrum Eurovea. Požiadame ich aby zvýšili frekvenciu upratovania.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
17. marec 2021

Martin Uváček

Nábrežie a tráva pri Eurovei je momentálne čisté a bez odpadkov. Navrhujem označiť ako vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania