Nedokončené práce po ukladaní káblov - Markova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Ostala tam nezarovnana jama, na ktorej si ľudia po zotmení môžu vytknúť členok alebo mať podobný zážitok. Žiadame o nápravu.

17. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Vo veci podnetu, týkajúceho sa konečnej úpravy po rozkopávke na Markovej ulici pri kostole a popri Chorvátskom ramene informujeme, že bola vykonaná obhliadka s realizátorom rozkopávky, na ktorej bolo dohodnuté urýchlené dokončenie konečnej úpravy plôch, v závislosti od vývoja počasia najneskôr v termíne do konca apríla 2017, ako aj zasypanie väčších priehlbín v blízkosti trasy rozkopávky a následný výsev trávneho semena.

mestská časť BA-Petržalka
26. jún 2017

Miriam

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania