Veľký výtlk na Barónke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 01. marca 2017

V hornej časti ulice Barónka je veľký a hlboký výtlk. Potrebné ho označiť a opraviť.

02. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme. Výtlk označíme dopravnou značkou a po ukončení výberového konania na dodávateľa, zabezpečíme jeho opravu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MÚ Rača dnes obdržal podpísanú zmluvu s dodávateľom opráv, túto opravu zabezpečíme v prvom slede.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
02. apríl 2017

Lajci

Asi o 10 metrov nizsie sa vytvorila dalsie prepadlina ale tuto by treba rychlo vyriesit lebo je to akurat tak na pekny uraz
02. apríl 2017

Martin U

Máte pravdu, tú nebezpečnú prepadlinu som si včera tiež všimol.
21. apríl 2017

Martin U

Včera bol výtlk opravený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.