Odpadky pri lavičke na zastávke ribezlova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

smeti

27. apríl 2013

Andrej

Dnes tu odpad už nie je, ktovie na ako dlho.
29. apríl 2013

Andrej

Ešte by bolo celkom dobré umiestnenie nádoby na odpad na tejto zastávke. Znovu sa to tu hromadí.
16. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. 26.4.2013 sme dali okolie zastávky vyčistiť. Z kapacitných dôvodov však nevieme zabezpečiť každodenné čistenie.

Dovolím si len doplniť, že odpad na takomto mieste nie je o umiestnení smetného koša. Kultúrni ľudia nevyhadzujú odpadky na zem, a ak náhodou nie je v blízkosti kôš (veď koľko odpadu potrebujete vyhodiť na zastávke?) tak si svoj odpad zoberú so sebou.


Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
29. júl 2013

Andrej

Nedávno tu celkom slušne vyzerajúci mladík nechal plastovú fľašu na lavičke, a keď som mu povedal, aby ju vyhodil na inej zastávke, kde je osadený kôš, ešte sa urazil a aj tak ju tu nechal. Odpad je tu znovu.
28. október 2013

Andrej

Stav dnes
03. december 2013

Andrej

Sú tu dva duplicitné príspevky, môj je starší, ale pridal som aktualizáciu k tomu druhému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania