Značenie pruhov na Patrónke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michal T 05. marca 2017

Na Patronke v smere z Kramarov chyba znacenie pruhov, poprosim doplnit (lavy pruh dolava, pravy rovno). Ak sa nemylim, aj v opacnom smere od mosta Lafranconi chyba znacenie pruhov.

20. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali. Mrzí nás nedôsledná komunikácia z minulosti. Dnes sa snažíme o jej zlepšenie a v rámci toho sa vraciame aj k starším podnetom.
Podľa našich informácii sa už na tomto mieste nachádza aj vodorovné dopravné značenie pruhov. Podnet teda považujeme za vyriešený.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu a veríme, že Vaša skúsenosť v budúcnosti bude s našou komunikáciou lepšia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania