Ilegálne parkovanie na Trenčianskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Michal T 05. marca 2017

Na Trencianskej oproti Lidlu parkuje auto na travniku, co nie len ze je uplne sedlactvo, ale tym aj porusuje zakon o cestnej premavke. Navyse nie je ani len registrovany v Bratislave, takze neplati miestne dane na udrzbu ciest, chodnikov a travnikov, ktore nici ...

13. marec 2017

Nivy

čo si tak všímam v mojom okolí, tak keď niekto parkuje úplne "na drzáka", tak je to na 90% cezpoľný.
05. september 2019

Haky

Pravidelne na tomto mieste (už z toho zničený trávnik) parkujú autá. Napriek tomu, že sa v okolí dá zaparkovať aj na širokom chodníku. V súčasnosti, keď je potrebná každá zelená plocha, ktorá vsakuje a späť vyparuje dažďovú vodu sa nemôže takéto parkovanie tolerovať. Takáto ubitá pôda vodu nevsakuje, iba po nej odtečie do kanála. Treba tam dať zábranu. Prečo nechodí mestská polícia a nevšíma si to?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania