Neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Martin, 05. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobrý deň,poprosím kompetentných o upratanie orezanych krov a odpadkov za bytovým domom na Žarnovickej 5. Mimochodom tie konare tam orezaval nejaký pán zo škôlky... ale odpratať to nejak zabudol. Rovnako by bolo vhodné pozametať kamienky na chodníkoch v okolí kultúrneho strediska a na chodníku medzi Žarnovickou a Pri vinohradoch.

20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priestor naši pracovníci vyčistili.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.