Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Sťažený výhľad na križovatke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Palo, 06. marca 2017

Byvame v blizkosti, a nehody sa stavaju na tomto mieste v priemere jedna za mesiac, vacsinou sa naburaju auta priamo pred vecierkou. Nehovoriac o tom, ze obcania Rolnickej ulice nemaju sancu dostat sa s autom von z domu, lebo ich bezohladni vodici proste nepustia. ROLNICKU UZ KAZDY BERIE AKO DIALNICU, nie je to ulica malej dedinky a uz vobec nie je bezpecna pre chodcov, vsetky prechody by mali byt opatrene semaforom, a rovnako aj situacia na tejto krizovatke je neznesitelna - v priemere kazde tri mesiace tu opravuju kanal, vytlk ci kaplnku a blokuju cestu, vytvaraju umelo kolony v peak case. Rovnako si nemyslim ze tadeto mala viest JURAVA, lebo ked spadne nejaky cyklista na vozovku, je to akoby bola cyklotrasa pri dialnici. Mali by ste sa zamysliet a PREKLASIFIKOVAT Rolnicku ulicu

06. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát mč. Bratislava - Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.