Pás štrku pri zastávke VD úsvit

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jan Bakos 08. marca 2017

Kedysi tu bol iba vychodený trávnik na mieste, kde by sa logicky hodil chodník (spojnica zastávky MHD/prechodu pre chodcov a sídliska), ale pár mesiacov dozau tam niekto naviezol kopu štrku.
Zaujímalo by ma, kto je autorom tejto "zenovej záhrady" a čo tým chcel dosiahnuť.

10. september 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, strk je uz viac-menej odplaveny, rozfukany a zadupany do zeme
co na to Magistrat hlavneho mesta, ktory spravuje predmetnu parcelu? https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/6NasF
svoj vlastny podnet by si zasluzil aj chodnik (posledna fotka), ktory nadvazuje na predmetny strkovy pas...
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný chodník /pás štrku/ nie je v správe hlavného mesta SR Bratislavy.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je:
08. november 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, takze je to v sprave... koho? ked nie hlavneho mesta (ako deklaruje katastralna mapa)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania