Zle postavené branky na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Tomas Buzinger 07. marca 2017

Na detskom ihrisku boli zle postavene dve branky. V jednej nedolieha jazycek do kovania (fotka) pretoze je tam ponechana velka medzera a druha sa neda zatvorit, lebo je tam zase nedostatocna medzera.

07. marec 2017

Maria M.

AJ na ihrisku Kpt. Jana Rasu sa nova branicka nezatvara, ostava zakesnuta klucka v polohe otvorena.
12. marec 2017

Cuco

Mali by tam aj domontovať mechanickú záklapku z hora,aby deti nevybehli von ,alebo niaky pes dnu.
14. marec 2017

Ernest Hlinik

Tak to montovali Borci..
20. marec 2017

Tomas Buzinger

Mohli by sa už namontovať aj hojdačky vzhľadom na oteplenie? Bolo by treba riešiť zem pod hojdačkami gumennými rohožami alebo drobným štrkom, nakoľko pod podkladom v zemi vyčnievajú kamene.
20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Problematické bránky reklamujeme u dodávateľskej firmy. Dúfame, že v najbližšom období budú tieto problémy s oplotením a najmä bránkami odstránené!

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
18. apríl 2017

Peter

Zaujímalo, aký kto z MÚ prebral takúto prácu a určite borec čo vykonal toto dielo dostal aj zaplatené. Možno by bolo dobré aby kompetentný zamestnanec MÚ zdvihol zadok a vykonané práce preberal fyzicky na mieste a nie od stola. Až je vôbec aspoň trochu technicky znalý.
05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Bránky boli opravené.

Smiešková
MÚ Dúbravka
prednosta@dubravka.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania