Smeti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Andelo, 07. marca 2017

neupratané smetie v lesoparku

10. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Smeti boli odstránené.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.