Posprejovaná informačná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Andelo, 07. marca 2017

posprejovaná turistická informačná tabuľa.

21. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Tabule vďaka vandalom neplnili svoj účel a preto boli odstránené. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.