Okolie zastávky Farského plné špakov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jozef 13. marca 2017

Okolie zastavky elektriciek Farskeho elektriciek je plne spakov od cigariet. Nepomohlo ani umiestnenie noveho kosa. Chyba vsak upozornenie na zakas fajcenia v okoli zastavky, resp. castejsia kontrola na tejto zastavke zo strany mestskej policie. Dakujem

13. apríl 2017

peter

Špaky máme radi, psov nie !!!!
01. máj 2017

dispecing@bratislava.sk

Hlavné mesto zabezpečilo vyčistenie zelene vedľa novej zastávky električiek a pridalo ďalší odpadkový kôš. Hlavné mesto bude vo zvýšenej miere kontrolovať čistotu na tomto spontánne vzniknutom "fajčiarskom mieste".

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania