Oprava vytlku Eisnerova ul.- so svojskym vysporiadanim sa odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Jiří Olša, 12. marca 2017

Na ulici Eisnerova v Devinskej Novej Vsi v blizkosti krizovatky oproti predajni Terno nam opravili vytlk, za co sme vdacni. Likvidaciu odpadovaho asfaltu vsak pracovnici vyriesili naozaj svojsky. Ako dlho nam tato kopka asfalu bude "skraslovat" nase okolie? Najde sa niekto kompetentny, ktory by sa mal tymto pocinanim dodavatelskej firmy zaoberat?

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.