Priechod pre chodcov Baničova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Roman Vlcek, 12. marca 2017

Aktualny priechod na Banicovej ul. cez ul. Katariny Bruderovej je v pripade ak idete od kostola smerom k Rolnickej neprehladny a hlavne rano dost nebezpecny. Musite vojst zhruba 1m na cestu aby ste videli ci ide auto (z ulice K. Bruderovej smerom k skole) ktore Vas zaregistruju v poslednej chvili a musite uskakovat spat na chodnik.
Taktiez priechod ktory je pred farou, najma ak idete rano do skoly/skolky, je nebezpecny kedze z ul. K. Bruderovej vybiehaju auta a malo ktore spomali alebo zastavi.
Navrhujem doplnit novy priechod + cast chodnika podla mapky. Tymto prechodom a doplnenim casti chodnika by sa chodec dostal okolo kulturneho domu priamo do parku co je vyrazne bezpecnejsie aj s ohladom na deti ktore tadial chodievaju.

24. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušným odborníkom na stavebnej komisii. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi samosprávy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.
O výsledku Vás budeme informovať.
S úctou

Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.