Havarované vozidlo bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
dobrý_sused 14. marca 2017

Na parkovisku na Meteorovej ulici sa začínajú hromadiť vraky.
Poprosil by som o odstránenie predmetného vozidla bez EČV.
Ďakujem

17. marec 2017

Martin Patoprsty

Dobry den, pourgujem oba vraky na miestnom urade. M. Patoprsty poslanec za Ostredky
30. marec 2017

dobrý_sused

Martin Patoprsty: mohli by ste prosím pourgovať aj tretí vrak z predmetného parkoviska? Stará KIA
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36887/dlhodobo-odstavenenepojazdne-vozidlo-meteorova
22. august 2018

Lukáš Bartošovič

oznacte podnet ako vyrieseny, dnes som sa vybral skontrolovat stav parkoviska na Meteorovej a zmienovany havarovany Seat Cordoba som nenasiel (ale pribudli zo dva nove vraky)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania