Odpadky na okraji lesa - Romanova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Je to otrasné, prosíme o vyčistenie

16. marec 2017

Miriam

ešte iný pohľad
25. júl 2017

Miriam

Žiadame o odstránenie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania