Zničená lampa pod mostom

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený

Znicena hrdzava lampa pod mostom. Hrozba padu na chodnik. Nedostatok osvetlenia. Ziadam okamzite lampu opravit a udrziavat bezpene a funkcne verejne osvetlenie.

16. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Poškodené osvetlenie nepatrí do správy spoločnosti Siemens, ale je majetkom spoločnosti NDS.

Siemens s.r.o.
16. marec 2017

Lukáš

A z NDS príde odpoveď, že im osvetlenie nepatrí. Snažil som sa pred pár rokmi riešiť prečo toto osvetlenie nesvieti a každý sa vyhováral, že nikomu nepatrí. Hlavne, že pred dvoma-troma rokmi osvetlenie niekto záhadne opravil (asi škriatok...).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania