Zdevastovaná hrana nástupišťa Mariánska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zdevastovana hrana nastupista na zastavke Marianska. Nebezpecenstvo urazu. Ziadam okamzete opravit a udrziavat nastupiste aspon v celistvom stave bez jam a dier.

25. január 2018

Martin U

zastávka aj celá trať bola kompletne zrekonštruovaná. podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania