Preplnený smetiak

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 16. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Gottwaldaku su preplnene kose, odpadky sa povaluju okolo nich.

27. marec 2017

jana

Nevysypané koše v parku neporiadok naokolo

Dobrý deň,

pravidelne nevysypané koše na zobrazenom "námestí" - konkrétne soboty, nedele, kde je tento priestor nielen zničený, ale ešte aj špinavý. Bohužiaľ, naozaj veľmi nepríjemná nedeľná prechádzka.Nakoľko je neskoro na výchovu, či kotrolu ľudí, ktorí tento neporiadok spôsobujú,verím, že sa nájde aspoň služba, ktorá bude zapezbečovať poriadok v tento lokalite aj cez víkend.
14. apríl 2019

Martin Uváček

Podnet neaktuálny. Na námestí sú už nové koše.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania