Poskodeny kôš na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Peter Poštolka , 14. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

poskodeny smutný kôš na zastávke MHD Dubová smer Patronka

10. august 2017

Peter Poštolka

nový kôš je na mieste a trvalo to "IBA" päť mesiacov. len ho mohli pred osadením očistiť od grafity.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.