Vandalizmus - osadané stĺpiky odstránené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Ľuboš, 14. marca 2017

Na školskom dvore SPSE Halova a nachádza odhodená zábrana, s najvačsou pravdepodobnosťou bola odstránená zo Ševčenkovej ulice, keďže tam ich zmizlo viacero kusov, aby si motoristi zjednodušili cestu po chodníkoch...

04. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet preveríme a zabezpečíme osadenie zábrany.

mestská časť BA-Petržalka
09. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,ďakujeme za podnet. Kontrolou v teréne sme aktuálne overili, že odhodená zábrana bola z areálu školy odstránená a osadená na svoje pôvodné miesto.


Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.