Vytlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Viktor, 16. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

veľký a dlhý vytlk, kamienky z vytlku po prejdení auta odskakuju na chodník, ohrozujú chodcov

08. máj 2017

Viktor

jama sa prehlbuje asfalt z diery odskakuje na chodník. nové značenie nakreslili cez jamu
08. máj 2017

Viktor

takto znecistil asfalt z jamy chodník
16. október 2018

Obyvatelka DNV

Neviem ci to uz davno nie je opravene ale momentalne sa rekostruuje cely usek.

https://www.devinskanovaves.sk/aktuality/2018/rekonstrukcne-prace-istrijska-ul.
02. november 2018

Obyvatelka DNV

Cesta uz opravena. Podnet moze byt oznaceny ako vyrieseny. Vdaka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.