Dlhodobo odstavené auto Romanova 33-35 (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš . 19. marca 2017

Dobrý deň, na parkovisku medzi domami Romanova 1678/33 a Romanova 1677/35, je dlhodobo odstavené nepojazdné vozidlo Škoda Favorit bez platnej STK a EK (bez pohnutia už zopár rokov). Poprosím vás riešiť tento problém. Ďakujem

13. august 2017

Tomáš .

Stav 2014
13. august 2017

Tomáš .

Stav 2012
13. august 2017

Tomáš .

Dobrý deň, poprosím Vás opätovne zaslať podnet samospráve. Ďakujem
13. august 2017

Michal Haman

Preposlal som.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. august 2017

Peter

Ako viete ze je nepojazdne?A to ze tam dlho stoji,to nasvedcuje comu?Ma znacky,neni rozbite,nevytekaju z neho prevadzkove kvapaliny,nema vyfucane pneumatiky.Nechapem co chcete s tymto autom riesit?Alebo co ste chcel tymto prispevkom povedat?Zrejme mate zalusk na to miesto pre vlastne parkovanie,inak to nevidim.
05. október 2017

Odpoveď samosprávy

Mestská časť zistila prostredníctvom orgánu policajného zboru vlastníka vozidla a toho následne vyzvala na odstránenie. Vlastník vozidla po doručení výzvy kontaktoval mestskú časť a prisľúbil že tak v uloženej zákonnej lehote urobí. V prípade že nie, nechá vozidlo odstrániť mestská časť.

MČ Petržalka
05. október 2017

Peter

Vazena samosprava.Zaujimalo by ma na zaklade coho alebo z akeho dovodu si myslite ze mate pravo toto vozidlo odstranit alebo preco by ho mal odstranovat jeho majitel?Ako som uz pisal v prispevku vyssie,nejedna sa o "vrak"!!!!Takze co je s tymto vozidlom v neporiadku ked ma byt odstranene?Dakujem.
30. október 2017

Tomáš .

Dobrý deň, podnet je vyriešený. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania