Strhnutá zástena

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Strhnuta zelena zastena pri hojdackach pri betonovom ihrisku medzi Heyrovskeho a Studenohorskou ulicou.

20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

Plachtu som nechal odstrániť nakoľko bola poškodená. Po oprave bude plachta vrátená na pôvodné miesto.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
21. marec 2017

Eva Tonkovicova

Dobrý deň pán Poláš,
dnes (21.3) podvečer som bola na ihrisku a plachta je stále na zemi,t.j. odstránená nebola.
S pozdravom
Tonkovičová
02. apríl 2017

Hayduke

je to už opravené ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.