Bordel na tráve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Bordel a spina na trave a verejnom priestore

22. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Tento pozemok nie je v správe mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ale Magistrátu hl.mesta. Podnet posúvame im. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa
29. júl 2021

Radka

podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania