Výrub stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Klau. 26. marca 2017

Dobrý deň prajem,

chcem Vás informovať, že dnes sa začal výrub stromov pred Kolkárňou a Pizzériou Ciao (Trnavská cesta) - Bratislava Nové Mesto. Pán mi tvrdil, že sa má vyrúbať 13 stromov a nepotrebujú žiadne povolenie, nakoľko sa jedná o invazívne stromy. Sú to veľké krásne stromy. Choré tam nechajú, lebo nie sú invazívne. Podotýkam sú tam umiestnené krmítka pre vtákov.

Prosím o riešenie problému. Zachráňme našu zeleň. UŹ dnes je neskoro

ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania