Stĺpiky proti parkovaniu na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Prosím o osadenie stĺpikov proti parkovaniu na chodníku popri LightParku, Vodiči nielen že zužujú priechodný profil chodniku ale mnoho z nich je schopných zaparkovať krížom cez celý chodník. Podajte prst a chcú celú ruku. Parkovanie je tu bezproblémové aj bez tých pár miest na chodníku. Je tu bezplatná garáž otvorená v čase fungovania prevádzok LightParku. Pri stanici Predmestie je bezplatné parkovisko.

03. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia vykonáva pravidelné hliadky, nemôže však zabrániť každému arogantnému správaniu vodičov. V každom prípade, pokiaľ ste svedkom situácie, že vozidlá neparkujú v zmysle predpisov a prekážajú premávke, je potrebné ohlásiť to Mestskej polície na skrátené číslo 159, ktorí pošlú najbližšiu voľnú hliadku na preverenie. Z fotografií nie je možné dodržanie predpisov vyhodnotiť ani následne riešiť ako priestupok.


Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania