Vrak pri garážach na Špieszovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Jaja, 25. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na parkovisku pri vchode do garaze MiU Karlova Ves od Spieszovej stoji uz hodnu chvilu nepohnute auto. TK aj EK neplatne, bez znaciek...

28. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Auto bude v najblizsej dobe odstranene.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
31. marec 2017

Jaja

Auto tam uz vcera nebolo. Majitel asi sleduje Odkaz pre starostu...

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.