Krátery v chodníku, Exnárova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Miro 26. marca 2017

Myslím, že toto sa ani chodníkom nedá nazvať.

19. august 2017

Ivan K.

Rozpadajuci sa chodnik

Rozpadajuci sa chodnik po celej dlzke a sirke.
21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za opakovaný podnet. Opravu chodníka zaradíme do harmonogramu práv chodníkov v mestskej časti.

MU Bratislava Ružinov
13. august 2019

jass

Tieto štrkopiesky sú tu už približne 10-12 rokov v takejto podobe, na mieste bývalých chodníkov (a pred 12 rokmi neboli tiež komplet v poriadku - tam dospeli postupným rozpadom). Tiež som na ne upozorňoval v jednom sumárnejšom podnete a ďalej spomínal na viacerých miestach (aj to že zamestnanci Ružinovského podniku VPS tadialto jazdili motorizovanou technikou). Len by ma zaujímalo, čo robili posledné tri volebné obdobia zástupcovia samosprávy za Pošeň a Ružinov, menovite... ale veď im tu nemusím robiť hanbu, miestni ich mená poznajú.
Stačí, že oni túto hanbu v priestore nevidia dodnes (ale majú čas sa nechať voliť zároveň aj na magistrát, aj do VUC, aj do ďalších platených erárnych funkcií).
Nestačí im celé funkčné obdobie na ohlasovanú zmenu (a ďalšie a ďalšie), asi by zodpovedných bolo treba vyhadzovať tak, ako sa to deje v normálnych firmách pri nesplnení zámerov a úloh.

Od tohto podnetu už tiež prešlo dva a pol roka, a situácia vyhníva ďalej. Vraj Ružinov - najkrajšie najlepšie miesto pre život v hlavnom meste, no dovolte mi sa zasmiať, to by sme asi mali pravidelne ukazovať rezidentom luxusných mestských štvrtí z celej Európy či sveta, že čo je skvostné prostredie pre život v našej verzii (+ neúnosná každodenná sprievodná hlučnosť k tomu).
14. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. august 2019

jass

Ďakujem za preposlanie, no nádeje na nápravu sú žial chabé. Predošlých neschopných totiž nahradili samoospevovaní schopní, ktorí sú schopní napísať čokolvek: "31. mája 2018: chodníky okolo celého Heliosu a aspoň časti Budúcnosti zvládneme opraviť tento rok. Keď som toto dokázal ako radový poslanec, predstavte si, čo všetko zvládnem s vami a so svojim Tímom Ružinov zlepšiť ako starosta s reálnymi kompetenciami. To je dôvod voliť." / "19. septembra 2018 Dobrá správa! Oprava chodníkov okolo Heliosu a Budúcnosti začne najneskôr druhý októbrový týždeň"

No ja pri prechádzaní miest neviem, čo pán dokázal v rámci zmeny stavu "chodníkov" okolo Budúcnosti; asi napísať slová, že chodníky budú opravené v roku 2018, lebo na chválenkárskom mieste sú dodnes rovnako žalostné štrkopiesky.
A čo ešte to množstvo zvyšných ignorovaných komunikácií určených pre tunajších chodcov...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania