Odparkovaný vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana 28. marca 2017

Dobrý deň,
v blízkosti ulice Plzenská (ulička medzi Sliezskou a Robotníckou) je približne od 15.12.2016 odparkované osobné vozidlo - vrak. Ihneď sme to nahlásili mestskej polícií, ale vrak doteraz stále nebol odstránený.
Zároveň je hneď vedľa minimálne pol roka pristavený veľkokapacitný kontajner. Je preplnený a odpad je už aj v jeho okolí.
Prosíme o odstránenie.
Vopred ďakujeme.

24. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku je odparkovaný vrak odstránený.

Jana Plevová
24. apríl 2017

Zuzana

Dobry den,

dakujem Vam za odpoved.

Ano, vrak je priblizne od Velkej Noci odstraneny.

Aj nadalej sa vsak na mieste nachadza velkokapacitny kontajner (ako je vidieť aj z Vasej foto). Je uplne plny a okolo neho sa zacina kopit coraz viac odpadu.

Viete, prosim, zabezpecit jeho odstranenie?

Dakujem,

Zuzana
16. december 2017

Peter Oravec

Bez zmeny. Pán starosta Kusý, treba to nahlásiť na hygienu, aby ste s tým niečo robili?
11. marec 2018

Jan Chochelinski

Stary favorit .(vrak.). Na sidlisku Nibelova ul. .akutny nedostatok parkovacich miest . Tento vrak blokuje miesto uz vyzsie 2 rokov .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania