Spustnutý chodník a neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Ján, 28. marca 2017

Spustnutý chodník, neuprataný a neudržiavaný a ťažko priechodný. Miesto sa nachádza sa na konci mosta na rohu ulíc Antolská a Tematínska. Schodisko a lesný chodník.

10. apríl 2017

Martin Nýdr

Náletové topole úplne poškodili časť zábradlia a poškodzujú už aj mostovku, je to potrebné orezať a vyčistiť. chýba tu aj časť chodníka
19. apríl 2017

Antoan

Tento niekoľkoročný žalostný stav v danej lokalite nemá zjavne nikto z mestskej časti Petržalka záujem riešiť. Nemajú ani toľko slušnosti, aby sa vyjadrili, alebo zaujali aspoň nejaký postoj k danému problému
19. apríl 2017

Martin Nýdr

Navrhujem svojpomocné vyčistenie. Pridal by sa niekto? techniku zabezpečím.
20. apríl 2017

Ján

Platíme dane. A potom mame plno nezamestnaných ľudí, ktorých eviduje mestská časť Petržalka a mala by ich využívať na aktivačne práce práve takéhoto druhu.
Nebudeme predsa niečo robiť čo už mame dávno predplatene v rôznych poplatkoch a odvodoch a daniach pre štát.
08. jún 2017

Martin Nýdr

Podnet som dnes začal riešiť, zvyšok v sobotu spolu s ďalšími dobrovoľníkmi. Pripojí sa aj vlastník časti pozemku LESY SR. V tejto oblasti, ale aj inde sú nezmyslené vlastnícke vzťahy - na malo úseku je tu množstvo pozemkoch s rôznymi vlastníkmi, ktorým by to nemalo ani patriť, malo by to byť magistrátne, ale tam na radnici nemajú záujem to vysporiadať a dať do súladu zo stavom užívania. to schodisko predsa nebudovali LESY SR, ale hl. mesto!
12. jún 2017

Martin Nýdr

Celý priestor sme vyčistili dobrovoľnícky! Podnet vyriešený dobrovoľníkmi!
14. jún 2017

Ján

Je to super spravené. Ďakujem všetkým dobrovoľníkom za dobrú prácu.
14. jún 2017

Ján

Je to super spravené. Ďakujem všetkým dobrovoľníkom za dobrú prácu.
17. jún 2017

Martin Nýdr

Dnes sme ešte vyčistili a sprevádzkovali dažďový kanál a krajnice chodníka a očistili grafity z infoznačiek.
14. júl 2017

Martin Nýdr

Včera sme ešte dočistili ťahavé buriny a kríky. Urobili sme aj pár foto ako je tam pekne čisto a svetlo aj po zotmení. Ešte by to chcelo vyzbierať odpadky v tej lokalite. Tiež je potrebné orezať nebezpečnú bútľavú vŕbu, ktorá hrozí že spadne. Vďaka Siemensu za opravu osvetlenia. Foto: Peter Hlavna
14. júl 2017

Martin Nýdr

Včera sme ešte dočistili ťahavé buriny a kríky. Urobili sme aj pár foto ako je tam pekne čisto a svetlo aj po zotmení. Ešte by to chcelo vyzbierať odpadky v tej lokalite. Tiež je potrebné orezať nebezpečnú bútľavú vŕbu, ktorá hrozí že spadne. Vďaka Siemensu za opravu osvetlenia. Foto: Peter Hlavna

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.