Neskoré zapínanie osvetlenia na Kútikoch

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Dobrota Pucherova, 28. marca 2017

Na Kuklovskej, Levarskej a Sekulskej ulici svieti poulicne osvetlenie az od 21.00. Kedze v tychto dnoch sa stmieva uz o 19.30, bolo by potrebne to upravit. Prosime o napravu, dakujeme.

29. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V tejto oblasti je v poslednej dobe veľký vandalizmus, ktorý má za následok vypnuté osvetlenie. Pracujeme na tom, ako tomu zamedziť.

Siemens s.r.o.
04. december 2018

Dobrota Pucherova

Dobry den,
toto uz nie je problem, je vsak problem, ze mnohe lampy nesvietia vobec. Napriklad lampa na Kuklovskej 1, Kuklovskej 49, 51, a tiez zboku vchodu Kukovskej 51, kde je iba stlp bez lampy. Je to tmava ulicka so schodami, lampa tam chyba. Ak sa prejdete vecer v tychto koncinach, hned to uvidite. Vdaka
05. december 2018

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň,
ak máte záujem nahlásiť nefunkčné osvetlenie, môžete tak urobiť v rámci nového podnetu.
Ďakujem za pochopenie.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania