Zničená značka na Ružinovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 31. marca 2017

Na Ružinovskej je zničená dopravná značka. Prosím o opravu. Ďakujem.

22. apríl 2017

Nacbo Ynmynona

Vyriešené. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania