Mobilný billboard na zeleni na Rožňavskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Nacbo Ynmynona, 30. marca 2017

Prosím o odstránenie tohoto pololegálneho mobilného billboardu zo zelene.

07. august 2017

Nacbo Ynmynona

Vyriešené. Ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.