Nefungujúci "privolávač" zelenej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Lucia 17. júla 2017

Dlhodobo nefunkcny "privolavac" zelenej na ulici M. Schneidera Trnavského

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania